MÖBLER / Soffor / Soffa 8189006
nr 818 9006
Soffa
Sengustaviansk Förgylld, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop:
10.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:24:45
1/4 19:19:43
Soffa
Kondition: slitage
nr 818 9006
Soffa
Kondition: slitage
Utrop: | 10.000 kr |
Såld: | 6.000 kr |
måndag 1 april 2013 |
1/4 19:19:43 | 1 | Vinnande bud |